Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik / PLC - stavební průmysl ranní směna

referenční číslo: 52736 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Budeme se chtít potkat s kandidátek pocházející z elektro údržby, ze segmentů, jako jsou hutě, betonárny a z dalšího těžkého průmyslu. Nutností je komunikativní AJ. Uvítáme Servisního technika, Technika elektro údržby, Technika PLC a podobné praxe z těžkého průmyslu výrobních společností. Těšit se můžete i na kariérní posun na Vedoucího elektro údržby.
zajištění technické podpory pro provádění elektro údržby a systémů automatizace výroby těžkého průmyslu budete se podílet i na investicích v oblasti elektro a automatizace našeho závodu podílet se na údržbě a rozvoji v oblasti řídící techniky průmyslových automatů PLC i s možností programování PLC

Požadujeme

SŠ/VŠ obor elektro podmínkou, Vyhl. výhodou praxe Servisního technika, Technika údržby strojů v rámci těžkého průmyslu - hutě, železárny, cementárny apod. podmínkou zkušenosti s automatizací a programováním PLC Simatic je výhodou AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

tradiční úspěšnou a dynamickou firmu s dlouhou tradicí plánovaný profesní růst na Vedoucího úseku elektro údržby motivační finanční ohodnocení příjemný kolektiv a pracovní zázemí týden dovolené navíc příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na dopravu do zaměstnání roční bonusy dle ekonomických výsledků společnosti a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl