Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik na ranní směnu (30-42.000 Kč)

referenční číslo: 55688 | aktuálnost: 05.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi začátečník, nebo už zkušený pracovník, co jen hledá změnu? Máš platnou vyhlášku 50 §6? Chceš pracovat pouze na jednu ranní směnu? Pošli životopis a přidej se k nám!

Náplň práce

  • Spolupráce při návrhu konceptu výrobních linek (elektro část)
  • Montáž, zapojení a osazení elektrických částí a zařízení
  • Práce podle technické dokumentace
  • Práce pouze na jednu ranní směnu (8h)

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání v elektro oboru
  • Orientace v technické a elektro dokumentaci
  • §6 vyhlášky 50/1978 Sb.
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, ne nutností

Nabízíme

  • Mzdu 30-42.000 podle zkušeností
  • 13. mzda
  • Stravenky
  • Bonusy a výkonností prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost služebních cest do zahraničí
  • Místo výkonu práce: cca 15 km od Třebíče

Mzda: 30 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika