Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik kvalitář do Zlína (až 40 tisíc) | také absolventi

referenční číslo: 37555 | aktuálnost: 31.07.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte v kapse výuční list či dokonce diplom z elektra a poohlížíte se po dobré práci na Zlínsku? Máme pro vás perfektní job. Postaráte se nám o udržení kvality na naší elektro výrobě a my vás za to budeme hýčkat jako v bavlnce. Pojďte do toho s námi a pošlete nám svůj životopis.
Pohlídáte kvalitu naší elektro výroby  Stanovíte požadavky na kvalitu

Požadujeme

Výuční list či diplom z elektra (ideálně třeba elektrotechnika apod.)  Máte alespoň základy angličtiny  Vlastníte ŘP. sk. B

Nabízíme

Mzda 30-40 tisíc (podle vašich zkušeností)  5 týdnů dovolené  Stravenky (150 Kč)  Příspěvek na penzijní/životní pojištění  Příspěvky na sport a kulturu  Příspěvky na zdravotní péči  Zvýhodněné telefonní tarify  Podpora pro vaše vzdělávání a rozvoj  Zázemí úspěšné firmy s dobrou firemní kulturou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)