Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrotechnik / Elektronik - ideální pro absolventy

referenční číslo: 54650 | aktuálnost: 15.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Naše společnost má všude po světě výrobní závody, kde se kompletují počítače, notebooky, servery, smartphony a další elektronika. Nyní je před námi další zajímavý projekt. Jde o výrobu desek plošných spojů – zjednodušeně řečeno nyní vyrábíme i desky, které slouží v automobilech pro ovládání pomocných funkcí – okýnek, světel, sedadel a tak dále. Hledáme tedy k nám do výroby do Brna-Slatiny i elektrotechniky / elektroniky, kteří se zajímají o nové technologie a chtějí se v této oblasti rozvíjet.
Budete udržovat naše výrobní linky v provozu v naší čisté, automatizované, moderní výrobě. Hledáme dva typy techniků: ICT + OLBS Technik má za úkol údržbu testerů ICT a OLBS strojů včetně evidence stavu zařízení a náhradních dílů. AOI Technik se stará o optickou kontrolu - nastavuje kritéria na stroji, aby poznal, co je vyrobeno správně a co špatně.

Požadujeme

Jedinou podmínkou je vzdělání v elektro oboru a odborná způsobilost pro práci v elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb.

Nabízíme

Měsíční, půlroční a roční bonusy , nebo i možnost speciálního osobního ohodnocení manažerem Nadstandardně hrazené přesčasy Příspěvek na stravování v rámci naší firemní kantýny 5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijní připojištění Systém Cafeteria Multisport karta a zvýhodněný zaměstnanecký Vodafone tarif Vzdělání a rozvoj v rámci pracovní doby Ale můžete se těšit i na: Kávu na pracovišti zdarma (různá variace nápojů) Pravidelné firemní akce (Vánoční večírek, Family party a další aktivity) Přátelský kolektiv Čisté pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Kateřina Procházková
+420 734 767 540