Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik datového centra od 33.000 Kč (dle praxe)

referenční číslo: 55560 | aktuálnost: 03.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte stabilní uplatnění v elektro oboru či údržbě? Nevadí Vám pracovat na směny (denní/noční)? Vlastníte platnou elektro vyhlášku?

Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

Pro stabilní českou společnost hledáme vhodné zájemce na pozici:

ELEKTROTECHNIK DATOVÉHO CENTRA (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • zajištění preventivní údržby datového centra
  • pravidelná kontrola systémů (chlazení, kamerové systémy, vzduchotechnika, požární zařízení)
  • evidence provedeného měření zařízení
  • v případě potřeby provádění havarijního servisu
  • komunikace se zákazníky ohledně oprav a úprav

Požadujeme

  • min. SOU elektrotechnického směru
  • ideálně platnou elektro vyhlášku dle nařízení vl. 194/2022, §6 (dříve vyhl. 50/1994 Sb.)
  • uživatelskou znalost MS Office
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • přátelský kolektiv
  • stabilní zaměstnání
  • a další zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: PRAHA

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl