Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrotechnik

referenční číslo: 54024 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

ro výrobní společnost v potravinářském průmyslu se sídlem v Poříčí nad Sázavou hledáme vhodné kandidáty/ky na Elektrotechnik.
Elektrická a mechanická údržba výrobních linek Ve spolupráci s mechaniky diagnostika a odstranění veškeré poruchy přístrojů, strojů a zařízení Plánování a provádění pravidelné preventivní kontroly, údržby, kalibrace zařízení a vše zapisovat do protokolů Vyřizování reklamace vadných či poškozených přístrojů a dílů (odeslání na opravu včetně reklamačních zpráv)

Požadujeme

ÚSO nebo SO zaměření elektro Vyhláška 50/1978 § 6 Znalosti v oblasti Controls – PLC Schneider, Siemens, Allen-Bradley Angličtina – základní znalost (A2) Řidičský průkaz skupiny B Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, SAP) Ochota v budoucnu pracovat na směny (nepřetržitý provoz)

Nabízíme

25 dnů dovolené Dotované stravování Svozovou dopravu (Vlašim, Votice, Týnec nad Sázavou, Sedlčany) Příspěvek na penzijní připojištění Sleva na firemní produkty Příplatky za práci v noci a práci o víkendu Odměny za docházku
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování