Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrotechnik

referenční číslo: 51282 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Budete analyzovat a řešit problémy našich výrobků, provádět opravy a testovat jejich funkčnost. Vašimi nástroji budou pájka pro THT součástky a mikroskop pro SMT součástky, ale také osciloskop pro testování. Budete číst a interpretovat technické výkresy. Využijete své dovednosti v práci s aplikacemi na PC, včetně Vice Cad. Můžete se zapojit do tréninku IPC-A-610.

Požadujeme

Máte alespoň středoškolské vzdělání v oblasti elektrotechniky, přičemž pokud jste se specializovali na informační a komunikační techniku, jste pro nás tím pravým kandidátem. Máte bohaté zkušenosti v elektrotechnickém odvětví a jste ochotni sdílet své znalosti. Rozumíte elektronickým součástkám, deskám plošných spojů a elektronickým zařízením a jste schopni provádět jejich opravy s precizností a péčí. Dokážete analyzovat problémy a poruchy na výrobcích a provádět opravy a testování funkčnosti produktů. Umíte pracovat s pájkou jak na THT součástkách, tak i pod mikroskopem s SMT součástkami. Máte zkušenost s testováním komponent, včetně práce s osciloskopem. Zvládáte číst a interpretovat technické výkresy. Máte základní znalost práce s aplikacemi na PC, včetně programu Vice Cad. Znalost IPC-A-610 je vítaným bonusem. Orientujete se v interních systémech TNT klient a pracujete s Outlookem.

Nabízíme

Možnost si vzít dovolenou navíc. Finanční bonusy a prémie jako odměnu za vaši precizní práci. Moderní pracovní vybavení, včetně mobilního telefonu a notebooku. Podporu kariérního růstu a možnost účasti na firemních akcích. Flexibilní pracovní doba. Přístup k vzdělávacím kurzům pro neustálé zdokonalení. měsíční plat jako odměnu za vaši oddanost. Kafetéria system. Příspěvek na stravování, abyste měli dostatek energie pro řešení elektrotechnických výzev.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika