Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik

referenční číslo: 11-30-230488/JD | aktuálnost: 22.03.2017

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Orientovat se v eletrotechnice pro Vás není žádným oříškem? Znáte principy, součinnosti a vazby elektrických a strojních částí výrobních linek? Pak hledáme právě Vás!
Na pozici
budete:

  • provádět opravy elektrických zařízení
  • realizovat úpravy el. částí zařízení
  • vykonávat pravidelnou preventivní údržbu el. částí přidělených strojních zařízení
  • napomáhat pracovníkům ext. firem a kontrolovat jejich práci i dodržování int. předpisů
  • zapisovat do směnového protokolu závady zjištěné při opravě výrobních linek
  • v době nepřítomnosti elektrikáře provádí i opravy el. zařízení budov

Požadujeme

Požadujeme:

  • platný doklad o dosaženém vzdělání v oboru elektro
  • platný doklad o absolvování zkoušky dle vyhl. 50/78 Sb. min. §6
  • znalost el.zařízení výr. linek včetně jejich ostatních podružných el.zařízení
  • schopnost realizovat opravy a údržbu i úpravy el. zařízení
  • znalost principů, součinností a vazeb elektrických a strojních částí výrobních linek
  • znalost elektroinstalací energetických napájecích zařízení (trafostanice, rozvodny)

Nabízíme

Benefity: Nabídneme Vám: * jazykové kurzy angličtiny * 3 dny zdravotní dovolené * stravenky a příspěvky na podnikové stravování * 13. a 14. mzdu * věcné dárky k firemním jubileím * příspěvky na týmové akce ... řadu dalších benefitů Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji. Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika