Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29141340722 | aktuálnost: 23.05.2024

Josef Plíva

Upřesňující informace

Náplň práce
- monitorování technických aspektů výroby, instalace, využití, údržby a oprav elektrických systémů a zařízení

Požadavky
- manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
- výborná znalost anglického jazyka
Výhodou zkušenosti se stroji Tuinbouw Technisch Atelier, ISO Group

Místo výkonu práce v ČR (adresa): Čelakovského 389, Vodňany II, 38901 Vodňany; pracoviště 387 73 Budyně 23

Kontakt: tel. 773 747 066 v čase od 7.00 do 15.30 hodin

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 57 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Čelakovského 389, Vodňany,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Cizince

Josef Plíva