Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektroprojektant FVE (50 - 70.000 KČ)

referenční číslo: 54640 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený projektantk/ka v oblast elektro? Hledáte stabilní zázemí společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Česká společnost se zaměřením na technologické celky přijme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici ELEKTROPROJEKTANT FVE (60 - 80.000 KČ)

Náplň práce

  • Návrh elektroinstalací pro FVE
  • Příprava projektové dokumentace elektroinstalací pro chov zvířat
  • Spolupráce s inženýry a dalšími členy týmu na vytváření kvalitních elektroprojektů
  • Dodržování platných technických a bezpečnostních norem
  • Komunikace s klienty a řešení technických dotazů

Požadujeme

  • Vzdělání v oblasti elektroinženýrství nebo podobného oboru
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., paragraf 10
  • Zkušenosti s návrhem elektroinstalací pro FVE výhodou
  • Schopnost práce s projektovými softwary (např. AutoCAD, EPLAN)
  • Dobrá komunikační a organizační schopnost
  • Schopnost práce v týmu a samostatnost při řešení úkolů
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování, sport
  • Bonusy, prémie
  • Lokalita: Tábor

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika