Typ nabídky

Minimální mzda

Elektronik s praxí

referenční číslo: 16522 | aktuálnost: 16.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Je Elektronika Vašim koníčkem a máte platnou vyhlášku 50? Máte již nějaké zkušenosti s měniči Siemens PLC a Lenze? Chcete být součástí dynamického týmu? Neváhejte a zašlete nám životopis!

Nadnárodní strojírenská společnost, působící v okrese Náchod, hledá parťáky na pozici:

ELEKTRONIK S PRAXÍ

Náplň práce

  • Lokalizace a opravy elektronických zařízení,
  • Diagnostika příčin vzniku poruch
  • Zajištění bezpečného chodu elektro zařízení
  • Práce řízená interními směrnicemi

Požadujeme

  • Min. středoškolské vzdělání – elektro s vyhláškou 50 § 5
  • Znalost práce s programovatelnými automaty pro řízení technologických procesů
  • Zkušenosti s měniči Siemens PLC, Lenze, Yaskawa
  • Orientaci v technické dokumentaci

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Zaškolení od zkušených profesionálů
  • Cílové odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Podporu v relokaci
  • Místo výkonu práce je v okrese Náchod

Mzda: 20 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika