Typ nabídky

Minimální mzda

Elektronik s AJ (35-50.000 Kč)

referenční číslo: 30664 | aktuálnost: 17.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Mátě vzdělání v elektro oboru? Baví Vás vymýšlet možnosti zapojení obvodů? Komunikace v angličtině pro Vás není problémem? Chcete rozjet kariéru ve výrobní jedničce na trhu? Zašlete mi své CV a pracujte jako:

ELEKTRONIK S AJ (35 - 50.000 KČ)

Náplň práce

  • návrhy obvodových zapojení
  • vývoj elektroniky
  • tvorba technické dokumentace
  • spolupráce s ostatními odděleními vývoje
  • komunikace se zákazníky a dodavateli ve věci zakázek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost návrhy a nástroji pro návrhy el. obvodů
  • zkušenost s EMC měřením výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • sickdays
  • příspěvek na dopravu, stravné a pojištění
  • jazykové vzdělávání
  • cafeterie
  • a mnoho dalších
  • lokalitu mezi Ostravou a Novým Jičínem

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika