Typ nabídky

Minimální mzda

Elektronik - jedna směna (32-50.000 Kč)

referenční číslo: 29922 | aktuálnost: 06.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat pro společnost, která je na trhu několik desítek let? Chcete po práci domů chodit s čistou hlavou? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Tradiční výrobní společnost hledá nového člena týmu elektroúdržby:
ELEKTRONIK - JEDNA SMĚNA (32-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Pravidelná a preventivní údržba elektro zařízení (elektronika, SW, řídící a vizualizační systémy)
  • Preventivní kontroly chodu výrobních zařízení
  • Přichystání náhradních dílů
  • Spolupráce při plánovaných odstávkách a opravách výrobní linky
  • Komunikace napříč společností a jejími výrobními závody

Požadujeme

  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6
  • Vzdělání v oboru ELEKTRO
  • Zkušenost v oboru déle jak 3 roky
  • Výhodou praxe s řídícím systémem Simatic PLCs
  • Výhodou je znalost anglického či německého jazyka

Nabízíme

  • práce na jednu směnu
  • stabilní zaměstnání s měsíčními bonusy
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • náborový příspěvek 10.000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování a možnost ubytování
  • slevy na firemní produkty
  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Jihlava

Mzda: 32 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: IT - správa systémů a služby, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl