Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektronik (až 55.000 Kč)

referenční číslo: 53617 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání elektrotechnického směru? Máte komunikativní angličtinu? Chcete pracovat na mezinárodních projektech? Pak hledáme právě Vás, dejte nám o sobě vědět!

Mezinárodní společnost hledá novou posilu na pozici:
ELEKTRONIK (až 55.000 Kč)

Náplň práce

  • Podílení se na vývoji, diagnostice a oprav elektroniky
  • Zajišťování příslušné dokumentace
  • Spolupráce s ostatními odděleními od logistiky po finanční odd.
  • Komunikace se zahraničními kolegy

Požadujeme

  • Vzdělání elektro
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s různými opravami elektronických věcí
  • Analytické myšlení
  • Manuální zručnost
  • MS OFFICE

Nabízíme

  • Mzda až 55.000 Kč dle dosavadní zkušenosti
  • Zajímavé projekty nesoucí možnost dalšího profesního rozvoje
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost využití přístupu nových technologií
  • Možnost občasného home office
  • Bonusy, kvartální a roční prémie, příspěvky
  • Dotovaná strava
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup: IHNED
  • Místo výkonu práce: Ústecko

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika