Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektronik | 13. plat a další skvělé benefity!

referenční číslo: 54060 | aktuálnost: 07.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Na oddělení údržby výrobní společnosti hledáme zkušeného elektronika. Můžete se těšit například na,13. a 14. plat a spoustu dalšího!
Práce se SW a HW PLC Siemens (Step 7, TIA Portal) Práce s vizualizačním software Siemens (Scada WinCC, TIA Portal apod.) Práce se SW a HW frekvenčními měniči (Siemens, ABB...) Realizace požadavků na úpravu řídících systémů výrobních linek Diagnostika a odstraňování poruch elektrických zařízení (CNC stroje, lisy apod.) Navrhování preventivních opatření Příprava a oprava náhradních dílů Spolupráce na nových, investičních projektech

Požadujeme

Vzdělání technického směru Minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici Vyhláška 50/1978 Sb., paragraf 6 Znalost PLC (Siemens, Allen Bradley apod.) Znalost průmyslových sítí - Profibus, Profinet, Modbus... Zkušenosti s roboty Fanuc výhodou Znalost anglického jazyka (min. úroveň A2)

Nabízíme

Práci přímo v kmeni společnosti Finanční ohodnocení nad průměrem regionu (měsíční prémie, docházkový bonus, nadstandardní příplatky, 13. a 14. plat) Dovolená navíc Závodní dotované stravování Příspěvky na životní a penzijní připojištění Program Benefit Plus - roční příspěvek na sport, léky či kulturu dle vlastního výběru Benefit ELA – anonymní bezplatná poradenská služba v oblasti práva, psychologie MultiSport kartu Práce na 3 směny - 7,5 h
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika