Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektronici - servisní technici

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27536920758 | aktuálnost: 30.04.2024

ALSYMON, s.r.o.

Upřesňující informace

ELEKTRONICI - SERVISNÍ TECHNICI

POŽADUJEME: ŘP-B, vyhl. 50/78 Sb., praxe v elektrotechnice a opravárenství obráběcích strojů (obor NC a CNC stroje, IT výhodou), znalost práce na PC, aktivní znalost AJ/NJ výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: diagnostika a opravy elektrických zařízení - obráběcí stroje a CNC stroje, modernizace elektrických zařízení - návrhy řešení, programování PLC.
NABÍZÍME: možnost profesního a odborného růstu, perspektivní a zajímavá práce. Příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek stravné.
PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti nebo telefonicky pan František Chupík, tel.: 603 254 395, popř. e-mail: chupik@alsymon.cz
Ov.e. 15.4.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 23 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jiráskova 1326, Vsetín, 75501

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy