Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromontéři rozvodných zařízení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 26568860758 | aktuálnost: 29.04.2024

Vojtěch Šmýd

Upřesňující informace

ELEKTROMONTÉŘI ROZVODNÝCH ZAŘÍZENÍ
Místo výkonu práce: převážně Valašské Meziříčí a okolí, území ČR.
Nástup možný ihned.
Požadujeme: způsobilost podle vyhl. č. 50/78Sb. - min § 6. ŘP sk. B nebo C.
Náplň práce: provádění průmyslových elektromontáží NN a VN.
Nabízíme: mzda dle dosažené kvalifikace a plnění výkonových norem. Stravné při pracovních cestách.
První kontakt: životopisy zasílejte e-mailem: valmez@elektrokomplex.com
ov. 12.4.

Směnný provoz: Turnusové služby

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 19 700 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Havlíčkova 234/1, Valašské Meziříčí, 75701

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity