Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromontér veřejného osvětlení - město Liberec

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29411500757 | aktuálnost: 16.06.2024

Technické služby města Liberec, p.o.

Upřesňující informace

Požadavky: činnosti dle NV 194/2022 Sb., ŘP skupiny B, výhodou skupiny C, schopnost číst základní schémata elektrického zapojení a dokumentaci, ochotu pracovat ve výškách
Náplň práce: Zapojování a oživování elektrické části veřejného osvětlení, odstraňování závad na veřejném osvětlení, zajišťování pravidelné i operativní činnosti při jeho údržbě, provádění plánovaných i mimořádných kontrol, práce převážně ve venkovním prostředí. Pohotovost, tzn. práce někdy i v noci.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, stravenky v hodnotě 170 Kč, podpora v dalším vzdělávání, benefitní systém
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8.00 do 15.00 hod.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 32 000 - 36 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Erbenova 376/2, Liberec, 46008

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy