Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromontér - Hranice - Mzda až 43.000 Kč/měsíc

referenční číslo: 53005 | aktuálnost: 14.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Získejte práci na dobu neručitou ve kmeni stabilní firmy.
- elektro-montáž dle výkresové dokumentace - mechanická montáž - měření elektrických veličin a parametrů - výjezdy do zahraničí

Požadujeme

- vyhláška 50 § 6, nebo vyšší
- orientace v elektro výkresové dokumentaci

Nabízíme

- mzda až 43.000 Kč/měsíc - náborový příspěvek 30.000 Kč - příplatek na dopravu - možnost placených přesčasů - 5 týdnů dovolené - smlouva na dobu neurčinou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika