Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromontér

referenční číslo: 53924 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Montáže nových NN elektroinstalací a slaboproudých systémů v občanském i průmyslovém prostředí.
montáže nových NN elektroinstalací a slaboproudých systémů opravy a rekonstrukce stávajících elektroinstalací a osvětlení montáže elektro NN v průmyslu, inteligentní elektroinstalace pro rodinné domy, kamerové systémy

Požadujeme

SŠ vzdělání nebo vyučení v oboru elektro schopnost orientovat se v projektové dokumentaci elektroinstalace (čtení výkresů) znalost práce s výpočetní technikou řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

pracovní doba od 7:00 hodin do 16:00 hodin práce v Českých Budějovicích a Jihočeském kraji s denním návratem příspěvek na stravování služební mobilní telefon příspěvek na důchodové (životní) pojištění vzdělávání v oboru elektro silnoproud a slaboproud
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika