Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromontér

referenční číslo: 51311 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který se zaměřuje na datová centra a technologické infrastruktury, hledáme elektromontéra.
elektroinstalační práce (rozvody NN, rozvody MaR, slaboproudé instalace) montáž nosných kabelových konstrukcí pokládka kabelových tras osazení, montáž a připojení rozvaděčů a koncových ovládacích prvků připojení technologií servisní kontroly technologických celků příprava a pokládka chladících a VZT tras instalace, montáž a připojení vnitřních a venkovních jednotek základní ověření funkčnosti a příprava podkladů pro revizní zprávy

Požadujeme

vzdělání v oboru elektro, vzduchotechnik, zámečník manuální a technická zručnost orientace v technické dokumentaci ŘP sk. B osvědčení dle Nařízení vlády 194/2022 §6, ale lze doplnit ve společnosti

Nabízíme

motivační mzdové ohodnocení příspěvek na cestu do práce a z práce týden dovolené navíc 4 Sick days firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika