Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromontér - 2 směny AŽ 37000kč

referenční číslo: 34340 | aktuálnost: 16.02.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme schopné elektrikáře i absolventy nebo mladé s trochou praxe co disponují vyhláškou 50/1978 Sb. § 5 nebo 6. Máš-l chuť se rozvíjet s dělat super práci neváhej, zašli mi své CV a podílej se na zajímavých projektech.

Náplň práce

  • Primárně zaměřená na montáž elektro zařízení
  • Zapojování rozvaděčů, řídících pultů, transformátorů, měničů apod.
  • Práce dle výkresové dokumentace, schémat, návodů a technologických postupů
  • Kontrola funkčnosti zapojení a zodpovědnost předání funkčního celku

Požadujeme

  • SOU elektro
  • Orientace v elektrotechnických schématech
  • Vyhláška 50/1978 Sb. min. §5
  • Práce na 2 směny Ráno/Odpoledne - střídání po týdnu

Nabízíme

  • Nástupní plat 32 000 Kč
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Nástupní bonus 20 000 Kč
  • Stabilizační příplatek 5000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sickdays
  • Benefitní karta - 4 800 Kč/rok
  • Příspěvek na penzijko - 1300 Kč/měsíčně
  • Školení a vzdělávací kurzy
  • Dotovaná strava ve vlastní kantýně
  • Ubytování pro mimoplzeňské
  • Firemní školka
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 32 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika