Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik (vhodné pro absolventy, dvě směny)

referenční číslo: 52595 | aktuálnost: 30.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nabízíme příležitost pro zkušeného odborníka i juniora se zájmem o obor. Pokud máte chuť se dále zdokonalovat, případně byste chtěl/a získat první zkušenosti právě z této pozice, zašlete mi prosím váš životopis. Nástup možný ihned.
Diagnostika a elektroúdržba strojů a dalších elektro zařízení Spolupráce s výrobou a s kolegy z týmu mechaniků Provádění plánovaných i neplánovaných oprav

Požadujeme

Zkušenosti z obdobné pozice výhodou Znalost elektroniky, mechatroniky, elektrohydrauliky a elektropneumatiky Vyhláška 50, par. 6 Ochota práce na dvě směny

Nabízíme

Týden dovolené navíc Příspěvek na dojíždění 13. mzda Příspěvek na penzijní připojištění Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele Cafeterie Vzdělávání kurzy, školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika