Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik v centru plzně - JEN ranní směna (26-30.000 Kč)

referenční číslo: 33892 | aktuálnost: 02.11.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi vyučený v elekto oboru a hledáš práci na jednu směnu? Pokud jsi zručný a spolehlivý, mám pro tebe práci v centu Plzně - Nástup do kmene společnosti samozřejmostí! Tak na nic nečekej a pošli mi životopis na: vlckova@acjobs.cz

Přidej se do naší stabilní party a buď náš:

ELEKTROMECHANIK V CENTRU PLZNĚ - JEN RANNÍ SMĚNA (26-30.000 Kč)

Náplň práce

  • práce s rozvaděči
  • výroba elektrozařízení do větších výrobních strojů
  • další montážní práce

Požadujeme

  • alespoň výuční list v oboru
  • vyhlášku 50 §5 - neplatnou vyhlášku obnovíme
  • čtení ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • PRÁCE JEN NA JEDNU SMĚNU
  • zkrácená pracovní doba
  • příspěvek na Vánoce
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • místo výkonu práce: centrum Plzně

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika