Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik - Ústí nad Labem

referenční číslo: 53961 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Samostatné provádění oprav strojů s elektrickým nebo PLC řízením Provádění preventivních prohlídek strojů Drobné opravy mechanických částí strojů Celková údržba budovy

Požadujeme

SOU nebo SŠ – obor mechanik, elektronik, mechatronik Praxe na obdobné pozici min. 2 roky Uživatelská znalost MS Office Odborná způsobilost dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. §6 (výkon činnosti na elektrických zařízeních a v elektrotechnice) - dříve Vyhl. 50/1978 Sb. Dobrou orientaci ve slaboproudé elektrotechnice Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Tarifní mzdu + variabilní odměnu, 2x ročně odměnu ve výši 50% průměrného měsíčního výdělku 5 týdnů dovolené Závodní stravování, kde se najíte již za 27 Kč Vzdělávací kurzy Firemní akce pro zaměstnance 5 týdnů dovolené Závodní stravování, kde se najíte již za 27 Kč Vzdělávací kurzy Firemní akce pro zaměstnance Dobrou pracovní atmosféru, stabilní tým a vedení společnosti Příspěvek na životní a penzijní připojištění Příspěvky na rekreace, dětské aktivity a řadu dalších aktivit z nabídky našeho sociálního fondu Program zdravá firma a podporu péče o zdraví našich zaměstnanců Zázemí moderního závodu mezinárodního koncernu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika