Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik- ústí nad Labem

referenční číslo: 46086 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme spolehlivého a zkušeného elektromechanika, který se připojí k našemu týmu. Pokud máš zkušenosti s opravami strojů s elektrickým nebo PLC řízením, prováděním preventivních prohlídek a drobnými opravami mechanických částí a nevadí ti 3 směnný provoz, můžeš být právě ty tím, koho hledáme.
Samostatné provádění oprav strojů s elektrickým nebo PLC řízením Provádění preventivních prohlídek strojů Drobné opravy mechanických částí strojů Zajištění celkové údržby budovy Práce ve 3 směnném provozu ( R O N )

Požadujeme

Absolvent SOU nebo SŠ v oboru mechanik, elektronik, mechatronik Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici Uživatelskou znalost MS Office Odbornou způsobilost dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. §6 (výkon činnosti na elektrických zařízeních a v elektrotechnice) Dobrou orientaci ve slaboproudé elektrotechnice

Nabízíme

Atraktivní tarifní mzdu + variabilní odměnu, kterou vyplácíme 2x ročně ve výši 50% průměrného měsíčního výdělku 5 týdnů dovolené Možnost stravování v naší závodní jídelně již od 27 Kč Příležitost účastnit se vzdělávacích kurzů Firemní akce pro zaměstnance, které budou povzbuzovat týmovou spolupráci Příjemnou pracovní atmosféru, stabilní tým a podporu ze strany vedení společnosti Příspěvek na životní a penzijní připojištění Příspěvky na rekreace, dětské aktivity a další výhody z našeho sociálního fondu Program "Zdravá firma" a podporu péče o zdraví našich zaměstnanců Zázemí moderního závodu v mezinárodním koncernu Možnost nástup ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika