Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik údržby kompresní stanice - Otvice

referenční číslo: 52667 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

údržba plynárenské technologie údržba strojní mechaniky údržba elektrozařízení kontrola a obsluha plynárenského zařízení, provádění záznamů o provozu a kontrole zařízení kontrola, dozor a řízení dodavatelských činností na plynárenském zařízení

Požadujeme

min. 1 rok praxe v údržbě/servis vyhláška č. 50/1978 (NV 194/2022), min. paragraf 6 orientace v elektro výkresech orientace v metrologii zkušenosti s vysokým napětím ŘP. skupiny B

Nabízíme

týden dovolené navíc 3 sick days stravenkový paušál cafeteria systém
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl