Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik údržby (AŽ 48.000 KČ - DLE praxe)

referenční číslo: 55182 | aktuálnost: 19.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme šikovné elektrikáře, kteří se nebojí práce ani směn. Nezáleží na tom jestli jste profík, nebo čerstvý absolvent v elektro oboru. Důležité pro nás je, abyste byl držitelem NV 194/2022 Sb.!
Pošlete nám váš životopis, třeba hledáme právě vás!

Náplň práce

  • Budete se starat o stroje a zařízení ve vašem svěřeném úseku
  • Kontrolovat je a provádět údržbu
  • Dohlídnete na to, aby nedošlo k nějaké poruše stroje
  • V případě poruchy stroje provedete diagnostiku a poruchu odstraníte
  • Mimo strojní údržbu se budete zabývat i údržbou softwarovou a budete zálohovat řídící systémy
  • Budete analyzovat vadné náhradní dály a zajistíte jejich opravy
  • Povedete příslušnou dokumentaci
  • Budete spolupracovat s ostatními kolegy napříč odděleními

Požadujeme

  • SOU/SŠ - elektrotechnické zaměření
  • Předchozí praxe v oblasti údržby strojů VÝHODOU
  • Dobrá orientace v technické dokumentaci a ve schématech
  • Vyhláška 50/1978 Sb. § min.5
  • Zodpovědný přístup, spolehlivost a manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu a dojíždět do místa výkonu práce

Nabízíme

  • Nástupní mzda od 45.000 Kč - podle praxe!
  • 13. a 14. plat!
  • Prémie, bonusy
  • Dotovaná strava
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sleva na firemní zboží
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dětskou rekreaci
  • Výbornou dopravní dostupnost
  • Místo výkonu práce: Otrokovice

Mzda: 45 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl