Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik - Teplicko

referenční číslo: 46726 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Plánování a provádění preventivní údržby zařízení Opravy a seřizování strojů a zařízení, zejména počítačem řízených výrobních linek Diagnostika závad Práce s technickou dokumentací Možnost učit se novým technologiím Přátelský kolektiv Možnost karierního postupu

Požadujeme

SOU/SŠ elektrotechnického/strojírenského oboru Orientace v technické dokumentaci Platná vyhláška 50/1978 Sb. výhodou Základní znalost práce na PC Manuální zručnost, pečlivost Zodpovědnost, spolehlivost a aktivní přístup k úkolům Ochotu pracovat ve směnném provozu, případně přesčas - veškerý volný čas, který nám věnujete navíc, dostanete zaplacený

Nabízíme

Atraktivní mzdu dle zkušeností + bonusy ( Průměrná mzda od 40 000,-) Příplatky za směnný provoz Příspěvek na stravování Týden dovolené navíc Možnost profesního růstu Další benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika