Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Elektromechanik – skvělé benefity

referenční číslo: 42289 | aktuálnost: 02.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Elektromechanik – skvělé benefity

Náplň práce

Do závodu na Kladně, který se zabývá finální úpravou, kompletací a balením plastových výrobků, hledáme mechanika polo-automatických výrobních linek. Nabízíme kompletní zaškolení, zvyšování kvalifikace a skvělé benefity!
Pravidelná údržba a kontrola strojů Zajištění plynulého chodu výroby, opravy poruch Příprava a nastavování výrobních zařízení Spolupráce při zavádění nových technologií Čtyřsměnný provoz (12hodinové směny - 2 dny ranní, 2 dny noční, 4 dny volno) 

Požadujeme

SOU/SŠ technického směru Vyhláška č. 50 §5 a výše (nemusí být platná) Orientace v technické dokumentaci a výkresech Uživatelská znalost MS Office Znalost PLC systémů výhodou 

Nabízíme

Stabilní mzdu vždy včas na účtu, měsíční bonusy a příplatky Směny naplánované dostatečně dopředu Týden dovolené navíc Dotované stravování ve výborné kantýně Příspěvek na penzijní připojištění Akce pro zaměstnance, speciální dárky k Vánocům apod. Možnost kariérního postupu a dalšího rozvoje Fitness centrum a masáže v areálu společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek