Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik senior/junior

referenční číslo: 53241 | aktuálnost: 24.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hládate nové pracovní uplatnění v oblasti elektro? Orientujete se dobře v elektro dokumentaci? Nevadí Vám pracovat na 12h směny (krátký a dlouhý týden)? Tak hledám právě Vás! Hledám absolventy i zkušenější uchazeče.

Pošlete mi svůj životopis a přidejte se do pohodového týmu kolegů.
práce na oddělení elektroúdržby v 4 členném týmu opravy a servis výrobní linky - elektro částí plánování preventivní údržby, objednávání náhradních dílů spolupráce na rozšiřování automatizace opravy a servis dalších technologií

Požadujeme

vyhláška 50/78 Sb. § 6 či u absolventů 5 ochota práce v nepřetržitém provozu ochota učit se novým věcem

Nabízíme

5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní připojištění příplatek za práci v nepřetržitém provozu 3.800 Kč cafeterie 1.600 Kč měsíčně příspěvek na dopravu stravenky v hodnotě 200 Kč roční a pololetní bonusy kariérní růst možnost kariérního rozvoje práci s nejmodernější technologií odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl