Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik s cestováním (AŽ 45000 Kč)

referenční číslo: 39966 | aktuálnost: 30.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte střední školu v oboru elektro? Chtěli byste se podílet na testování a vývoji vozidel? Nevadí Vám občasné cestování po ČR? Pokud ANO, pošlete mi svoje CV! Ozvu se…

Náplň práce

  • manipulace, měření a zkoušení elektrických částí vozidel dle platných předpisů
  • opravy a elektromontáž
  • zpětná kontrola zapojení dle zapojovacích schémat
  • pracovní cesty

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v elektro oboru
  • mít platnou vyhlášku 50/1978 § 6 – do i nad 1000 V
  • praxe v oboru elektro
  • výbornou orientaci a čtení v technické dokumentaci a v elektro schématech
  • dostatečnou flexibilitu a ochotu cestovat

Nabízíme

  • práce na pracovní smlouvu doba neurčitá
  • 20000 Kč náborový bonus
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování
  • flexipassy
  • firemní školka
  • firemní akce
  • příspěvky na penzijko/životko
  • sportovní karta
  • 2 dny volna navíc
  • výuka cizích jazyků a další odborné vzdělávání
  • místo výkonu práce Plzeň

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika