Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik - pro zkušené i absolventy!

referenční číslo: 53970 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zručného šikovného kandidáta, klidně absolventa, který by se rád připojil do party elektrikářů v Novém Jičíně. Těšit se můžete na přátelské prostředí a zajímavé odměny.
Budete mít na starost plánované preventivní údržby i nárazové opravy svěřených zařízení Provádět záznamy o opravách do systému Provádět zapojení elektrických instalací strojů a zařízení, rozvodů budov a osvětlení

Požadujeme

Vyučení v oboru elektro S platnou elektro vyhláškou (min. §5) - možnost i pro čertsvé absolventy Samostatného, zodpovědného a spolehlivého zaměstnance Schopného týmové práce Zkušeného řidiče s oprávněním sk. B Ochota pracovat na 3 směny (a jednu sobotu v měsíci)

Nabízíme

Motivující finanční ohodnocení Bonusový systém Všechny přesčasy hrazeny Příspěvek na dopravu 5 týdnů dovolené Příplatky na stravování Příplatky na životní a penzijní připojištění Možnost odborného a kariérního růstu Pracoviště vybavená špičkovou technikou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika