Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik přes PLC roboty (35-45.000 Kč)

referenční číslo: 43348 | aktuálnost: 13.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Nadnárodní výrobní společnost právě hledá nové kolegy na pozici ELEKTROMECHANIK PŘES PLC ROBOTY (35-45.000 Kč)

Máte zkušenosti na pozicích jako je Elektrikář či Mechanik strojů?
Tak to hledáme právě Vás, neváhejte a zašlete nám Váš životopis!! POZICE JE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

  • Seřizování strojů
  • Hledání závad strojů a jejich řešení
  • Práce dle technických výkresů
  • Předvídání možných závad snaha o jejich prevenci

Požadujeme

  • SOU/SŠ v technickém oboru
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. §6 velkou výhodou
  • Ochotu pracovat v nepřežitém provozu na 12h směny (K/D týden)
  • Znalost hydrauliky a pneumatiky výhodou
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Praxi na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • 13. plat
  • Bonusy za výsledek
  • Za svou práci dostaneš včas a dobře zaplaceno
  • Odborné vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika