Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik na údržbu - od 48.000 KČ + benefity

referenční číslo: 54871 | aktuálnost: 11.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Umíme ocenit skutečné profíky, ale i absolventy v elektro oboru! Proto přicházíme se zajímavou nabídkou zaměstnání pro držitele NV 194/2022 Sb.! Právě hledáme elektrikáře do provozu, kterým nedělá problém diagnostika a odstranění závad stejně jako práce ve směnném provozu. Pošlete životopis a přijďte na pohovor - právě o Vás máme zájem!

Náplň práce

  • Primárně zaměřena na pravidelnou i akutní údržbu strojů a zařízení ve svěřeném úseku včetně zálohování řídících systémů
  • Zodpovědnost za včasnou diagnostiku poruch a jejich odstranění včetně vyhotovení plánu oprav
  • Předcházení poruchám nastavením nových pracovních postupů
  • Odpovědnost za výběr potřebných náhradních dílů a jejich kontrolu funkčnosti při doučení
  • Komunikace napříč odděleními v návaznosti na řešení jejich problémů v oblasti údržby
  • Vedení příslušné dokumentace

Požadujeme

  • SOU/SŠ - elektrotechnické
  • Praxe v oblasti údržby strojů a zařízení - vítaná
  • Orientace v technické dokumentaci a elektroschématech
  • Vyhláška 50/1978 Sb. § min.5
  • Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
  • Chuť učit se a zdokonalovat
  • Ochotu práce ve směnném provozu i pohotovostních víkendech

Nabízíme

  • Nástupní mzda dle praxe - od 48.000 Kč
  • Prémie a Bonusy
  • Spousta příplatků
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • Dotovaná strava
  • Firemní produkty za hubičku
  • Dohled na Vaše fyzické i duševní zdraví
  • Starost o Vaše děti - přes rok i o prázdninách
  • Možnost profesního i finančního růstu
  • Firemní a kulturní akce
  • Výborná dopravní dostupnost
  • Místo výkonu: Otrokovice

Mzda: 48 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl