Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik - měsíční mzda 38 000 Kč

referenční číslo: 50552 | aktuálnost: 01.01.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost zaměřující se na výrobu elektrických zařízení hledáme elektromechanika, který bude zajišťovat bezpečnost a správnou funkci výrobních strojů.
seřizovat stroje v souladu s výrobní dokumentací nastavovat výrobní technologie opravovat a provádět údržbu montážních a robotických linek pracovat ve dvousměnném provozu

Požadujeme

střední nebo vysoká škola technického zaměření praxi cca 2 roky ve výrobním závodě orientace v pravidlech BOZP dodržování technologických postupů orientace ve výkresové a technické dokumentaci

Nabízíme

pracovní poměr na dobu neurčitou základní měsíční mzdu od 31 000 Kč měsíční bonus až do výše 11% mzdy roční a pololetní odměny až do výše 13. platu příspěvek na stravování v hodnotě 99 Kč/den příplatek za práci na odpolední směně 30 Kč/hodinu příspěvek na penzijní pojištění 300 Kč/měsíc benefitní karta 12 000 Kč/rok na volnočasové aktivity týden dovolené navíc
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 36 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika