Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik/mechanik

referenční číslo: 38376 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

provádění technické údržby, oprav a úprav řídících systémů realizace změn, úprav a inovací systémů při náběhu nových projektů diagnostika a předcházení poruchám komunikace se zákazníky a dodavateli technologií

Požadujeme

SŠ vzdělání ideálně v oboru mechanik - elektronik, elektrotechnik, mechatronik praktické zkušenosti s údržbou, opravami a seřizováním PLC systémů ochotu pracovat ve směnném režimu znalost systémů PLC, Siemens výhodou svářečský průkaz výhodou vyhláška 50/1978 Sb. výhodou znalost cizího jazyka (Aj / Nj) výhodou

Nabízíme

atraktivní finanční ohodnocení zaměstnanecké benefity (odměny, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, stravenkový paušál, příspěvek na dopravu) zázemí stabilní a prosperující společnosti moderní pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika