Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik kolejových vozidel v servisním centru Kladno

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28964640769 | aktuálnost: 27.04.2024

KDS - Kladenská dopravní a strojní s.r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme:
- zdravotní způsobilost,
- proaktivní přístup,
- pečlivost, odpovědnost, chuť učit se novým věcem,
- vyhlášku 101/95,
- vyhlášku č.50 - elektrotechnická způsobilost, popř. vyhlášku 279/2000 - vysoké napětí,
- výhodou: ŘP sk. B - aktivní řidič.

Náplň práce:
- provádění údržby a různých stupňů oprav kolejových vozidel (zaškolíme Vás).

Pracovní doba Po - Pá 8 hodin + možnost práce přesčas.

Nabízíme:
- 25 dnů dovolené,
- stravenkový paušál,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- pracovní bonus za docházku,
- pojištění odpovědnosti za škody způsobené při výkonu zaměstnání.

Kontakt Po - Pá 7:30 - 16:00 hod telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 37 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Wolkerova 2766, Kladno, 27201

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity