Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik junior | jedna směna (od 30.000 KČ)

referenční číslo: 55418 | aktuálnost: 19.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme nové posily do našeho elektro kolektivu! Nevadí, že nemáš žádnou praxi, rádi tě vše naučíme. Jediný náš požadavek je, abys měl minimálně výuční list v elektro oboru!

Náplň práce

  • Údržba a servis elektro komponentů
  • Zapojování jednotlivých rozvaděčů, transformátorů a dalších
  • Práce dle výkresové dokumentace, schémat, návodů a technologických postupů
  • Vhodné pro absolventy!
  • Práce na plný pracovní poměr

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ v oboru elektro
  • Schopnost orientace v elektrotechnických schématech
  • Manuální zručnost
  • VÝHODOU praxe v oboru elektromontáže
  • VÝHODOU vyhláška 50/1978 Sb. min. §5

Nabízíme

  • Nástupní plat 30 000 Kč
  • Pracovní doba od 7-15 hod
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny sickdays navíc
  • Příspěvek na různá pojištění
  • Školení a vzdělávací kurzy
  • Dotovaná strava ve vlastní kantýně
  • Lístky na hokej/fotbal, sportovní a společenské akce
  • Místo výkonu: Praha/Zličín

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl