Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik junior i senior - na jednu směnu!

referenční číslo: 55309 | aktuálnost: 26.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

ŠANCE PRO ABSOLVENTY I ZKUŠENÉ - Právě jste dokončili školu a hledáte práci? Nebo jednoduše hledáte změnu? Rádi Vám dáme možnost pracovat v mezinárodní, stabilní firmě, kde se navíc kariérně posunete! Posílejte životopis!

Náplň práce

  • Výroba, instalace a zapojení elektronických přístrojů
  • Montáž dle technické dokumentace
  • Provádění testů funkčnosti a odstranění závad
  • Obsluha strojů a zařízení

Požadujeme

  • Min. SOU vzdělání v elektro oboru
  • Orientaci v elektroschématech
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Motivaci a chuť se učit

Nabízíme

  • Práci na 1 směnu (po-pá)
  • Mzda dle zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzdu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika