Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik - Jirkov

referenční číslo: 51553 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

úrdžba a opravy strojů a technologií pravidelné prohlídky strojů a zařízení vaší pravomocí bude kdykoli zastavit výrobní proces v případě rizika poškození nástroje nebo vzniku výrobní vady

Požadujeme

SŠ elektrotechnického směru praxi minimálně 2 roky vyhlaáška 50 § 6, nebo vyhláška 194 § 6 manuální zručnost základy práce na PC

Nabízíme

pracovní doba 37,5 hodin týdně (práce ve směnném režimu) možný karierní růst až týden dovolené navíc sick days stravenkový paušál příspěvek na penzijní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika