Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik - jedna směny kladensko (33 - 38.000 KČ)

referenční číslo: 54973 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste člověk, který hledá pohodové pracovní prostředí? Máte elektrotechnické vzdělání a praxi jako elektromechanik? Pokud ANO, tak nám zašlete svůj životopis!

Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ELEKTROMECHANIK - JEDNA SMĚNY KLADENSKO (33 - 38.000 KČ)

Náplň práce

  • Montáž elektro zařízení a jejich následná kontrola
  • Provádění případných oprav elektrotechnických zařízení
  • Komunikace s kolegy v oddělení montáží

Požadujeme

  • Praxi v oboru elektro
  • Samozřejmostí je elektrotechnické vzdělání nebo příbuzný obor nutný k vykonávání této činnosti - výuční list nebo maturita
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., paragraf 6
  • Schopnost číst v elektro dokumentaci
  • Týmového ducha, manuální zručnost

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení dle dosavadní praxe
  • Práci na jednu směnu
  • Bonusy
  • Zaškolení
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita: Kladensko

Mzda: 33 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika