Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik - i pro absolventy (30-35.000 Kč)

referenční číslo: 53513 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste absolventi SŠ nebo odborného učiliště v elektro oboru? Hledáte pestrou práci, která nabízí spoustu finančních bonusů? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Pak nám zašlete Váš životopis!

Rozvíjející se nadnárodní společnost hledá pracovníka na pozici:
ELEKTROMECHANIK - I PRO ABSOLVENTY (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Údržba elektronických zařízení
  • Řešení vzniklých závad
  • Kontrola bezproblémového chodu výroby
  • Spolupráce při zavádění nových strojů

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platné elektro osvědčení §5
  • Základní znalost PLC programování a robotiky
  • Zkušenosti s údržbou strojů výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Finanční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Benefitní systém
  • Možnost vzdělávání a kariérního růstu
  • Nástup: IHNED/dohodou
  • Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl