Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik - i pro absolventy (26-32.000 Kč)

referenční číslo: 36637 | aktuálnost: 30.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi absolventem/absolventkou SOU/SŠ elektrotechnického směru? Hledáš práci v oboru a rád bys pracoval v mezinárodní společnosti? Nevadí ti prace v nepřetržitém provozu? Pak nám zašli Váš životopis!

Rozvíjející se nadnárodní společnost hledá pracovníka na pozici:

ELEKTROMECHANIK - I PRO ABSOLVENTY (26-32.000 Kč)

Náplň práce

  • Údržba elektronických zařízení
  • Řešení vzniklých závad
  • Kontrola bezproblémového chodu výroby
  • Spolupráce při zavádění nových strojů

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 5
  • Základní znalost PLC programování a robotiky
  • Zkušenosti s údržbou strojů výhodou
  • Samostatnost, manuální zručnost

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Finanční bonusy
  • Příspěvěk na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost jazykových kurzů
  • Možnost zaškolení
  • Místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod
  • Pozici vhodnou pro muže i ženy

Mzda: 23 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl