Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik / elektromechanička

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17421870756 | aktuálnost: 29.04.2024

Deva Nutrition a.s.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). Nástup možný ihned.

Náplň práce: odstranění závad na výrobním zařízení, pravidelná kontrola strojů, opravovat a servisovat technické automatizované a robotické celky.

Očekáváme: SŠ / SOU vzdělání s maturitou, ideálně v oboru elektrotechnik, mechatronik, mechanik-elektronik; vyhláška 50/1978 Sb., § 6; samostatnost a schopnost týmové práce; ochota učit se a časová flexibilita, zručnost, komunikativnost; ochotu pracovat ve 3 směnném provozu.

V případě zájmu prosím zašlete své kontaktní údaje a životopis na e-mail: prace@deva.cz

Směnný provoz: Neurčeno

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Mzda: 44 100 - 48 200 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Gen. Klapálka 519, Nové Město nad Metují, 54901

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita