Typ nabídky

Elektromechanik (dobré platové podmínky)

referenční číslo: 53318 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kolegu, který nám doplní sehraný elektro-údržbářský tým. Máte elektro vyhlášku a alespoň 2 roky praxe? Dobře vás zaplatíme a k tomu dostanete širokou škálu bonusů navíc. Pošlete nám svůj živitopis, potkáme se osobně.
údržba, oprava a preventivní servis výrobních strojů (celkem 11 strojů v parku) elektro správa budovy práce na 12hodinových směnách v turnusu: jeden týden 4 dny denní směny, druhý týden 3 dny noční

Požadujeme

vzdělání střední odborné, obor elektro NV 194/2022 Sb. (Vyhláška 50/78 Sb.) chuť učit se novým věcem praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost

Nabízíme

práce v novém, čistém, moderním pracovním prostředí týden dovolené navíc - celkem 25 dní dotované stravování - 20 nebo 25 Kč / oběd flexipassy - 2x ročně odměna za doporučení nového zaměstnance - 10.000 Kč příspěvek na penzijní připojištění - 500 Kč / měsíc možnost dalšího profesního růstu každoroční revize mezd firemní akce (Sportovní den, Vánoční večírek) příspěvek na dopravu dle vzdálenosti z místa bydliště
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika