Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik do výroby - slaboproud (40-50.000 Kč)

referenční číslo: 53975 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme šikovného parťáka do týmu. Máš elektro vzdělání a již si na obdobní pozici pracoval? Baví tě mechanika, elektro a vyznáš se i v hydraulice? Máš praxi v slaboproudu? Nevadí ti pracovat v nepřetržitém provozu? Hledáme tebe!

Pošli nám svůj životopis a zjisti více o pozici:

ELEKTROMECHANIK DO VÝROBY - SLABOPROUD (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění nepřetržité výroby
  • Preventivní údržba strojů a zařízení
  • Operativní řešení poruch a závad na strojích a zařízeních
  • Diagnostika
  • Plánování údržby strojů a zařízení
  • Kontrola platnosti revizí a instalací
  • Práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme

  • Min. vyučení v elektro oboru - slaboproud
  • Platnou elektro vyhlášku §6
  • Praxi na obdobní pozici ve výrobě
  • Znalost hydrauliky a pneumatiky
  • Technickou zdatnou
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Příspěvky na sport, kulturu, volný čas
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Příspěvky na pojištění / připojištění
  • Další finanční prémie
  • Nástup možný ihned
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Příspěvky na stravování
  • Slevy na produkty
  • Občerstvení na pracovišti
  • Lokalitu: okolí Lysá nad Labem

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika