Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik do údržby (37-45.000 Kč)

referenční číslo: 50457 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6? Zkušenosti s vedením lidí ve výrobní společnosti? Hledáte pracovní změnu? Pokud ano, zašlete nám váš životopis!

Moderní a dynamická společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:
ELEKTROMECHANIK DO ÚDRŽBY (37-45.000 Kč)

Náplň práce

  • údržba strojních zařízení
  • řízení potřebných činností
  • práce s dokumentací
  • spolupráce s kolegy
  • dodržování bezpečnostních pravidel na oddělení

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání - technické zaměření
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6
  • Zkušenosti z vedoucí pozice ve výrobní firmě
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Mzda: 37 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl