Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik/čka

referenční číslo: 52551 | aktuálnost: 22.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci, ve které můžete začít budovat úspěšnou kariéru? Baví Vás montáž vyráběných zařízení podle výrobní dokumentace? Zaujaly Vás tyto řádky, tak pokračujte ve čtení a dejte nám o sobě vědět. Nabízíme zajímavou pracovní příležitost s možností profesního růstu a k tomu komplexní škálu zaměstnaneckých benefitů: stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávání, příspěvek na dopravu, firemní akce.
Montáž vyráběných zařízení (IPG, SPEEDO, TELOC, CorRail atd.) dle výrobní dokumentace Práce s výkresovou dokumentací, schématy zapojení a interními systémy Pájení podsestav (osazování drobnými SMD komponenty) + základní funkční test

Požadujeme

SŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika) Praxe na obdobné pozici VÝHODOU Odborná způsobilost v elektrotechnice VÝHODOU Obecné znalosti z oblasti elektrotechniky (materiály, měření elektrických veličin, vodiče, kabely, slaboproudá zařízení,...) vítány Znalost práce s MS Office, ERP systém výhodou

Nabízíme

Zajímavou pracovní příležitost na ranní směnu Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v lokalitě Praha 9 Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu Možnost profesního růstu Odpovídající finanční ohodnocení Komplexní balíček zaměstnaneckých benefitů: stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávání, příspěvek na dopravu, firemní akce apod.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika