Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28525880766 | aktuálnost: 27.04.2024

MOTOR JIKOV Slévárna a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce: provádění preventivní a prediktivní údržby strojních zařízení, příprava podkladů pro nákup náhradních dílů souvisejících s diagnostikou závad a následnou opravou, základy pneumatiky a hydrauliky, znalost hydraulických prvků, znalost měřidel (posuvka, mikrometr), čtení výkresové dokumentace, práce se strojnickými tabulkami.
Požadované vzdělání: střední odborné (obor elektro apod.).
Délka požadované praxe v oboru: 1 rok.
Požadavky:
- odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb., § 6,
- znalost programování (diagnostiky) PLC Siemens výhodou,
- zodpovědnost za odvedenou práci, spolehlivost, flexibilita, samostatnost loajánost vůči firmě.
Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky včetně systému odměn.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Místo pracoviště: Kněžskodvorská 2277/26, České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity